KONCERT FLÉTEN

Inaugurace nových nástrojů - zobcových a historických příčných fléten

Církevní konzervatoř Německého řádu v Opavě obohatila v posledních měsících svou "sbírku" hudebních nástrojů zakoupením nových zobcových a historických příčných fléten. Díky těmto unikátním nástrojům se mohou studenti dechového oddělení ve výuce seznamovat s odlišnostmi zvuku a v neposlední řadě se samotnou hrou na tyto dobové nástroje.

Také veřejnosti bychom rádi nabídli možnost "vychutnat si" krásu zvuku těchto unikátních nástrojů v podání našich studentů a pedagogů. Pro všechny zájemce proto pořádáme mimořádný Inaugurační koncert ve středu 1. 6. 2022 v 18.30 h. v koncertní aule konzervatoře.

Výuku na tyto historické barokní zobcové a příčné flétny v opavské konzervatoři vede BcA. Anežka Levová, která získala vysokoškolské vzdělání v oboru poučené interpretace na historické flétny. V rámci svého studia absolvovala také studijní stáž na Královské konzervatoři v nizozemském Den Haagu. Anežka Levová je aktivní koncertní hráčkou a lektorkou mnoha kurzů. V Církevní konzervatoři Německého řádu v Opavě působí jako pedagog.

V programu koncertu se představí studenti a pedagogové flétnového oddělení v doprovodu cembala či klavíru.

Koncert fléten
Koncert fléten

PŘÍPRAVNÉ KURZY K TALENTOVÉ ZKOUŠCE

PŘÍPRAVNÉ KURZY k talentovým zkouškám pro zájemce o studium, kteří již odevzdali Přihlášku. TERMÍNY PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ: pátek 1. 12. 2023, pátek 8. 12. 2023, pátek 15. 12. 2023 a pátek 5. 1. 2024 Svou přihlášku do přípravných kurzů zašlete spolu s přihláškou ke studiu nebo pište e-mailem na steuerova@konzervator.cz