Granty a partneři

Zapojením opavské konzervatoře do programů podporovaných granty vzniklo mnoho úspěšných realizací.

AKTUÁLNÍ PROJEKTY

Skvěle naladěná škola

EU, MŠMT
EU, MŠMT

Projekt v rámci OP VVV je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů, podporu extrakurikulárních/rozvojových aktivit a aktivity rozvíjející ICT. Projekt je realizován od srpna 2019 do července 2021.

Společenské chování v proměnách času

Moravskoslezský kraj - logo
Moravskoslezský kraj - logo

Krajský úřad Moravskoslezského kraje poskytl dotační podporu projektu "Společenské chování v proměnách času". Jedná se o hudební divadlo s muzikálovými prvky, které je autorským dílem a slouží jako vzdělávacích program pro 2. stupeň ZŠ.


Další spolupráce

Děkujeme našim partnerům, kteří v rámci dotací a grantů podporují kulturní činnost školy, jakou jsou Adventní koncerty, přehlídka Máme rádi baroko, hudebně-dramatické nastudování oratorií, divadelních představení aj., ale také dalších aktivit pro rozvoj kultury města a kraje či podporu vzdělávání mládeže.

Dlouhodobě si ceníme také velmi dobré oboustranné spolupráce se Slezským divadlem v Opavě, jež nabízí studentům naší konzervatoře neocenitelnou možnost praxe, zároveň nám Slezské divadlo pomáhá svými hudebníky při doplnění školního orchestru, kostýmovým fundusem apod.Realizované UMĚLECKÉ PROJEKTY hudební i hudebně-dramatické