V TÓNECH PODZIMU

mimořádný koncert klavírních talentů

Církevní konzervatoř Německého řádu srdečně zve na mimořádný koncert studentů klavírního oddělení V tónech podzimu, který proběhne 13. 10. 2022 v 18.00 hodin v aule školy.

Poprvé se představí dva ukrajinští studenti 5. ročníku Stepan Ralyk a Serhii Shekhovtsov. Oba patří mezi nejtalentovanější mladé pianisty. Stepan Ralyk je vítězem celostátní ukrajinské on-line soutěže mladých hudebníků a Serhii Shekhovtsov rovněž zvítězil na Mezinárodní klavírní soutěži mladých pianistů v Bukurešti. Společně získali 3. místo na celostátní ukrajinské soutěži J. Kota ve čtyřruční hře. Opavskému publiku se představí jak sólově, tak v klavírním duu. Dalším mimořádným klavíristou, který se na koncertě uvede sólově, je student 2. ročníku, David Tichý. V květnu zazářil na 1. ročníku veletrhu PROMUZIKA v Hradci Králové. Okrajově se věnuje vlastní tvorbě, kterou prezentoval na přehlídce Skladatelé dětem – děti skladatelům. Zúčastnil se konkurzu jedinečného mezinárodního televizního formátu Virtuoso V4+. Pravidelně koncertuje v Karlově Studánce, kde si koncerty sám dramaturgicky připravuje. Těšit se můžete na díla všech stylových období světového klavírního repertoáru.

V tónech podzimu
V tónech podzimu

Vstupné dobrovolné.

Další plánované akce a koncerty ZDE

PŘÍPRAVNÉ KURZY K TALENTOVÉ ZKOUŠCE

PŘÍPRAVNÉ KURZY k talentovým zkouškám pro zájemce o studium, kteří již odevzdali Přihlášku. TERMÍNY PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ: pátek 1. 12. 2023, pátek 8. 12. 2023, pátek 15. 12. 2023 a pátek 5. 1. 2024 Svou přihlášku do přípravných kurzů zašlete spolu s přihláškou ke studiu nebo pište e-mailem na steuerova@konzervator.cz