Získali jsme dotaci

na projekt JAZYKOVÁ LABORATOŘ


projekt_Jazyková laboratoř
projekt_Jazyková laboratoř

Popis projektu:

Předmětem projektu je vybudování bezbariérové jazykové laboratoře využívající moderní ICT techniku a software pro intenzivní výuku cizích jazyků. Software je určen pro mediální aktivity s obrázky, audio, video s textovými soubory. Dalším využitím je možnost automatické digitalizace materiálů a multiplazmová podpora studentských zařízení. Pro učitele a žáky budou také pořízeny digitální učebnice s platnou licencí a nový nábytek.

Jaký problém projekt řeší?

V současné době škola nedisponuje učebnou pro cizí jazyky vybavenou moderními technologiemi tak, aby odpovídala požadavkům a trendům ve vzdělávání. Studenti nemají možnost při výuce cizích jazyků využíval on-line prostředí, které vede k podpoře kreativity a flexibily ve výuce. Studenti nemohou využívat moderní způsoby získávání jazykových kompetencí, které moderní technologie nabízí.

Co je cílem projektu?

Reakcí na trendy ve vzdělávání dojde k vybudování moderní jazykové laboratoře vybavené inovativními ICT technologiemi. Dojde ke zvýšení efektivity a interaktivity výuky cizích jazyků. Moderní technologie nabízí studentům nové možnosti ve vzdělávání, které je budou více motivovat, aktivizovat v získávání nových jazykových dovedností. Nové technologie otevírají řadu možností zlepšování komunikačních kompetencí, které respektují a zohledňují jazykový potenciál každého studenta.

Přejeme Vám krásné prázdniny

Přejeme Vám krásné prázdniny

Prázdninová provozní doba sekretariátu školy Po - Pá 8:00 - 14:00 hodin. Tel: 731 625 797 nebo e-mail: steuerova@konzervator.cz. Osobně pouze po předchozí domluvě.